Pagalba

Kaip atsidaryti PAYPAL sąskaitą?

Reikalingą informaciją rasite čia http://www.pinigupervedimai.lt/kaip-atsidaryti-paypal-saskaita/

Kodėl negaunu laiškų į savo GMAIL?

Patikrinkite pašto dėžutės katalogą Šlamštas (angliškai Spam)

Kodėl nematau atlikėjų/grupių sąrašo?
Pilnas sąrašas matomas tik užsiregistravusiems ir prisijungusiems vartotojams

Kokioje tonacijoje yra fonogramos?
Visos fonogramos yra daromos originalioje tonacijoje. Jei fonograma nėra originalioje tonacijoje, tuomet prie fonogramos bus parašyta jos tonacija. Norint gauti fonogramą tonacijoje kurios nėra reikia rašyti adresu lietuviskosfonogramos@gmail.com

Kaip įsigyti fonogramas?
Įsigyti fonogramas galite atsiskaitę per Swedbanką, Paysera ir PayPal.

Kokiu būdu fonogramos pasiekia klientą?
Jei mūsų sąraše randate tai ko Jums reikia, tuomet susisiekite su mumis el. paštu lietuviskosfonogramos@gmail.com

Kokia garantija, kad aš tikrai gausiu fonogramą?
Mūsų pradėtas ir vystomas projektas nėra vienadienis reiškinys, todėl mes siekiame, kad Jūs nepatirtumėte jokių bereikalingų problemų įsigyjant mūsų siūlomas fonogramas. Mes saugome savo vardą.

Kas yra fonograma ir kuo tai skiriasi nuo minuso?
Fonograma, tai originalui artima muzika be pagrindinio atlikėjo balso. Gali būti su pritariamuoju vokalu. Kai kas fonogramą vadina minusu arba midi failu. (pastarasis terminas ne visai tikslus)

Visiškai niekuo nesiskiria, tai vienas ir tas pats, tiesiog „minusas“ yra daugiau žargoninis pavadinimas.

Kiek kainuoja fonogramos  ?
Fonogramos kainą sužinosite parašę mums į lietuviskosfonogramos@gmail.com . Jei reikalinga sąskaita – faktūra, tada praneškite. Perkant didesnį kiekį fonogramų, taikomos nuolaidos.

Ar pas jus yra galimybė įsirašyti pritariamuosius balsus?
Taip, pas mus yra galimybė įsirašyti ne tik pritariamuosius balsus, bet ir įsidainuoti visą dainą.

KITOS PASLAUGOS: Aranžuotės padarymas .  Galimybė įsirašyti savo kūrybos dainą. Gyvų instrumentų įrašymas.

Nuo liepos 1 dienos per elektroninę parduotuvę nusipirkti fonogramos nebebus galima. Fonogramas darysime ir toliau, tačiau viešai pasiklausyti fonogramos dėl mūsų mega žvaigždės Natalijos Bunkės ir tt. pareiškimo nebebus galima. Taip nutiko todėl, kad Bunkė ir dar keletas LT atlikėjų išsigando, jog kažkas gali geriau už juos sudainuoti jų dainas. Viešai apšmeižė fonogramos.com, kad vagiame iš Bunkės fonogramas ir jas pardavinėjame, nors pati prisipažino kad fonogramas ji davė ne vienam, o kodėl kiti dainuoja jos dainas ji nesupranta. Galime prisipažinti, kad fonogramos.com puslapyje yra tik mūsų padarytos fonogramos. Savo pareiškime Bunkė draudžia dainuoti, vėliau leidžia dainuoti, paskui kreipėsi į Latgą, kad uždarytų fonogramų puslapius, nors jau 2 metus veiklą vykdėme su LATGA leidimu. Mokėjome mokesčius iš kurių atlikėjams, kompozitoriams būdavo mokami honorarai.
Vėliau Bunkė aiškinosi ar tikrai jos fonogramas parduodame, bet jai vienai tai sunkiai sekėsi padaryti. Natalija pakvietė į pagalbą KAKADU komandą ir tada su Kakadu pagalba išsiaiškino, kad fonogramos ne jos darytos kaip ji sako už tūkstančius. Na bet yra skundas ir Latga nusprendė į tai reaguoti. Neturiu logiško paaiškinimo, kodėl negalima daryti fonogramas legaliai.
Nuo liepos 1 dienos norintys įsigyti, užsisakyti fonogramą, turės parašyti el laišką į lietuviskosfonogramos@gmail.com ir susitarti dėl reikalingos fonogramos.
Mieli muzikantai, dainininkai, atlikėjai, kompozitoriai ir poetai, jei norite kad Jūsų dainų niekas nedainuotų, tuomet nekurkite. O jei jau sukūrėte gražią dainą, kurią visi nori dainuoti, tuomet leiskite ir kitiems tuo džiaugtis. 🙂